1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Ateina laikas, kai sukaupta patirtimi reikia pradėti dalintis... Iš šios prasmingos minties kilo didelis noras pasidalinti savo gyvenimo aistra – gintaru.
   Ne vienerius metus, visą savo laiką paskiriu gintaro apdirbimui bei dirbinių gamybai. Geltona gintaro spalva simbolizuoja saulę, gėrį, išmintį ir šilumą, galbūt todėl gintaras mane užvaldė taip, kad mano darbams, siekiams ir tikslams nebėra galo. Nepaprastai džiaugiuosi, kad ši mano aistra neliko vien pomėgiu, o peraugo į gražų šeimos verslą ir edukacinio pobūdžio projektus. Džiugu ir tai, kad mano rankų darbo gaminiai nukeliavo į tokias didingas šalis kaip Kinija, Meksika, Italija, taip pat Iranas, Australija ir kitas. Laikui bėgant tapau ne tik tradicinių amatų puoselėtoju, bet ir gražios iniciatyvos "Amber Route BC" rėmėju, pagalbininku organizuojant ekspedicijas ir renginius. Gintaro dirbiniai yra mano pasididžiavimas, tačiau, tuo pačiu tai vis naujas atradimas ir iššūkis man. Kas rytą užvaldo noras tobulėti, kurti kažką naujo, kažką tautiško... Džiaugiuosi, kad Baltijos auksu vadinamo gintaro apdirbimas, tampa visos mano šeimos verslu bei labai gražia tradicija.
   Ši internetinė svetainė sukurta daugiau pasidalinti su Jumis džiaugsmu, begaline meile GINTARUI, pasiekimais, nei pardavimams didinti, todėl čia nerasite kainyno. Bet tokia galimybė yra, susisiekus elektroniniu paštu arba atvykus į prekyvietę Trakuose, kur mane rasite vasaros sezono metu.
   Iki malonių akimirkų susitikus.

                                                                                      Sergiejus Stankevičius